top of page

KOÇ BURCU | KIZILIN TONLARI

pexels-maria-orlova-4916510.jpg

Konu koyu tonlar ve eğlence ise hangi burca bakmamız gerektiğini artık çok iyi biliyoruz: Tabii ki Koç! Kırmızı, amber ve turuncu gibi güçlü renkler Koçların dekorasyonda adeta imzası gibidir. Aslında bu iki rengi sevmeleri şaşırtıcı değil. Çünkü yönetici gezegenleri olan Zeus da aslında güç ve enerjiyi simgeliyor. Dekorasyonda kırmızının parlak tonlarını kullanmak Koçlara iyi gelecektir. İllaki kırmızı olmak zorunda değil. Turuncunun alt ve üst tonlarını da kullanarak dengeli bir dekorasyon stili yaratabilirler. Böylelikle konuklarını da çok fazla şaşırtmamış olurlar.

BOĞA BURCU | YEŞİLİN DİNGİNLİĞİ

devon-janse-van-rensburg-KJruNi1fwTw-uns

Tam bir Boğa burcu olarak Yeşil ve tonlarının bize dinginlik kattığını söyleyebilirim. Boğa bir toprak burcu olduğu için doğa ile ilişkili tüm renkler aslında onun renkleridir. Dingin, derli toplu ve konforun ön planda olmasını istediği için yeşilin tonlarına evlerinde yer açabilirler. Stresli, hızlı bir hayatınız varsa eve geldiğinizde bu hissi nötrleyecek yeşiller, toprak tonları tam size göre.

İKİZLER BURCU | SARININ ENERJİSİ

pexels-max-vakhtbovych-6580227 (1).jpg

 Zekayı ve hareketliliği temsil eden Merkür, İkizler burçlarının yöneticisidir. Bu burçtaki kişiler ise genellikle civa gibi hareketli ve hızlıdır. Renkleri gümüş, mavi, gri ve sarıdır. İkizler burcuysanız evinizi sarı ve tonlarda yastıklarla renklendirebilir, duvarları, halıları ve mobilyaları bu renklerde seçebilirsiniz. Unutmayın bu renkler sizi temsil ediyor!

YENGEÇ BURCU | MOR TONLAMALARI

hotel_berlin_city_alexanderplatz_modern_

yengeçler için ev tam olarak kalplerinin attığı yerdir. O yüzden yaşadıkları evin kendilerini yansıtmasını çok isterler. Sezgisel bir yapıya sahip olan Yengeçler için genellikle ametist tonları uygundur. Ayrıca yengeç burçları ev dekorasyonunda morun tonlarını kullanabilir. Bu da onlara gerekli enerjiyi sağlayacaktır.

ASLAN BURCU | ALTIN & KEHRİBAR TONLAMALARI

aaron-huber-G7sE2S4Lab4-unsplash.jpg

Bir yerin kapısından içeri girdiğinizde tüm gözlerin üzerine çevrilmesini isteyen kimdir?  Tabii ki aslanlar! İşte evleri de tam olarak böyle hissettirsin isterler. Çarpıcı ve dikkatleri üzerinde toplayan… Aslan burcunun şanslı rengi olan altın tonları da evleri için önerilmekte. Aslan burçları evlerini kehribar rengi kanepeler, altın sarısı işlemeleri olan yastıklar kullanarak dekore edebilir. Elbette bu ruhu mutfaklarına taşımakta hoşlarına gidebilir. Altın detaylarının ihtişamı her seferinde gözlerini kamaştıracaktır.

OĞLAK BURCU | SAFİR VE KOZMİK MAVİ

living-room-3498914_1280.webp

Oğlaklar için yumuşak dokulu kumaşlar kendilerini iyi hissettirir. Oldukça çalışkan, disiplinli ve mükemmelliyetçi bir burç olan oğlak burcunun aynı zamanda geleneksel detaylara düşkün bir yapısı da var. Hem olgun görünümlü hem de lüks detaylar doğrultusunda dekore edilmiş bir ev tam da oğlak burçlarının evi olabilir.Rasyonalizmin burçlar camiasındaki temsilcisi olarak kozmik mavi, her daim Oğlaklara dünyanın sınırlılığını, evreninse sonsuz seçeneklerini anımsatan bir renk seçim olur. Ayrıca hemen hemen her noktada yalınlığı sevdikleri için aradıkları sade mekanları yaratma konusunda da yardımcı olacaktır.

home-5526694_1280.webp

BALIK BURCU | DUYGUSAL SU YEŞİLİ

bottom of page